سوالات متداول

سوالات متداول

دوره های آنلاین آرتیچر کارگاه‌های آنلاینی هستند که مهارت‌های لازم برای تکمیل یک پروژه نهایی خاص را (کارهای هنری و دستساز) در اختیار شما قرار می‌دهند. در هر مرحله از آموزش، دروس ویدئویی با مطالب آموزشی مکمل ترکیب شده است، بنابراین می‌توانید با انجام پروژه‌های آموزش داده‌شده، مهارت مورد نظر را یاد بگیرید. انجمن خصوصی دوره‌های آرتیچر به شما امکان می‌دهد پروژه‌های خود را با مربی و سایر هنرجویان به اشتراک بگذارید و دوستان همکار پیدا کنید.

دوره‌ها 100٪ بصورت آنلاین هستند، بنابراین پس از انتشار آنها روی سایت، هر زمان که بخواهید می‌توانید دوره ها را شروع و به پایان برسانید. سرعت کلاس را تعیین می کنید. می توانید برای بررسی مواردی که نیاز به توجه بیشتری دارند بازگردید و آنچه که قبلاً آموخته اید را مرور کنید. در انجمن خصوصی میتوانید سوال بپرسید، به سوال‌های دیگران پاسخ دهید، پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارید، پروژه‌های دیگران را ببینید و موارد دیگر…
این دوره ها به واحدهای مختلفی تقسیم می شوند ، هر یک از آنها شامل درس ها ویدیویی، اطلاعات متنی ، تکالیف و تمرینات عملی برای اجرای پروژه شما گام به گام ، با منابع مکمل اضافی است. شما همچنین می توانید به یک انجمن اختصاصی دسترسی داشته باشید که در آن می توانید با مربی و سایر دانشجویان تعامل داشته باشید ، و کار و پروژه دوره خود را به اشتراک بگذارید ، بنابراین یک جامعه در اطراف دوره ایجاد می کنید.

سوالات متداول

 1. ورود به حساب کاربری
 2. رفتن به منو و کلیک روی دوره‌های من
 3. انتخاب دوره مورد نظر
 4. دوره که باز شد، در انتهای صفحه لیست درس‌ها قرار دارد.
 • نکته: به‌جای بازدید از طریق اینستاگرام ، کلمه آرتیچر یا لینک ARTICHER.COM رو در مرورگر وارد کنید(بدون فیلترشکن).
 1. بله. روی دکمه: ثبت‌نام و خرید کلیک کنید
 2. اگر کد تخفیف دارید آن را اعمال کنید
 3. ادامه جهت تسویه‌حساب را بزنید
 4. روش پرداخت کارت‌به‌کارت را انتخاب کرده و ثبت سفارش را بزنید تا شماره‌کارت جهت واریز به شما نمایش داده شود.
 1. رفتن به منو
 2. انتخاب پیام به مدرس

سوال دیگری دارید؟